Тривалість:

51:07

Переглядів:

1013

IV. На дрейфі / A la Deriva (2014)

Наприкінці травня 1550 року експедиція досягла узбережжя Гвінейської затоки після більш ніж місяця плавання. Ситауція ускладнюється через напад піратів. Капітан Салазар готовий, не вагаючись віддати своє життя за життя дівчат, але Донья Менсія змушує його домовлятися з піратами, а не помирати даремно. Проте, капітан піратів Бонпере та його команда мають зовсім інші поняття про домовленності. Непохитність Доньї Менсії та рішучість врешті-решт рятують всім життя, а її доньці Марії ще й честь. Однак, пограбування їм не вдається уникнути. Тепер їм доведеться зіткнутися з новою перешкодою: перетнути океан без навігаційних приладів, бо пірати все знищили. Кілька місяців вони мусять залишатися на африканському узбережжі, ремонтуючи корабель. Поки моряки виконують завдання з ремонту, дівчата розважаються, як можуть, знайомлячись з дружнім африканським племенем.

«Серце океану» (ісп. «El corazón del océano») — іспанський телевізійний міні-серіал, екранізація однойменного роману Ельвіри Менендес Гонсалес. ХVI століття. За наказом іспанської корони 80 шляхетних дівчат відправляються до Нового Світу – в Асунсьйон, щоб вийти заміж за конкістадорів і народити від них дітей. Таким чином влада хоче зупинити сегрегацію поселенців з аборигенами і відтворити там іспанський лад. Проте, ніхто не очікував, що подорож розтягнеться на 6 довгих років. Героям доведеться пережити багато: шторми, хвороби, набіги піратів і навіть полон. Все це стане на шляху іспанських дівчат, під час мандрів у нове, щасливе життя.

Країна: Іспанія
Жанр: пригодницький, драма
Режисери: Пабло Баррера, Гільєрмо Фернандес Ґройсард
У ролях: Уґо Сільва, Інгрід Рубіо, Лала Агірре, Клара Лаго, Альваро Сервантес, Ферран Вілайосана, Хіба Абоук, Марія Кантуель, Віктор Клавіхо, Ане Габарейн, Віда Торрес, Ілля Розендаль, Хуан Давід Агудело, Маріан Запіко, Дідьє ван дер Хове, Даніель Хольгуїн, Дані Геррера, Рауль Гутьєррес

Серце океану

© 2006-2024 klio.dp.ua