Тривалість:

45:47

Переглядів:

1041

II. Подорож до Індії / Pasaje a las Indias (2014)

У столиці Андалузії Севільї капітан Салазар зустрічається з Менсією та Аделантадо, щоб обговорити підготовку до експедиції. Салазар дуже непокоїться через те, що підготовка до поїздки йде повільно. Саме в цей момент хвороба Аделантадо прогресує і той вмирає. Донья Менсія продовжує підготовку замість нього. Вона планує зробити свого пасинка губернатором Асунсьйона. Алонсо за допомогою Анни влаштовується на корабель капітана Салазара. Пелайо проникає на цей корабель нишком. Подорож починається.

«Серце океану» (ісп. «El corazón del océano») — іспанський телевізійний міні-серіал, екранізація однойменного роману Ельвіри Менендес Гонсалес. ХVI століття. За наказом іспанської корони 80 шляхетних дівчат відправляються до Нового Світу – в Асунсьйон, щоб вийти заміж за конкістадорів і народити від них дітей. Таким чином влада хоче зупинити сегрегацію поселенців з аборигенами і відтворити там іспанський лад. Проте, ніхто не очікував, що подорож розтягнеться на 6 довгих років. Героям доведеться пережити багато: шторми, хвороби, набіги піратів і навіть полон. Все це стане на шляху іспанських дівчат, під час мандрів у нове, щасливе життя.

Країна: Іспанія
Жанр: пригодницький, драма
Режисер: Пабло Баррера
У ролях: Уґо Сільва, Інгрід Рубіо, Лала Агірре, Клара Лаго, Альваро Сервантес, Ферран Вілайосана, Хіба Абоук, Марія Кантуель, Віктор Клавіхо, Ане Габарейн, Віда Торрес, Ілля Розендаль, Хуан Давід Агудело, Маріан Запіко, Дідьє ван дер Хове, Даніель Хольгуїн, Дані Геррера, Рауль Гутьєррес

Серце океану

© 2006-2024 klio.dp.ua