Тривалість:

48:31

Переглядів:

954

VI. Новий світ / El nuevo Mundo (2014)

Люди з корабля "Сан Мігель" щойно прибули на острів Санта-Каталіна на півдні Бразилії, де зустрілися з екіпажем другого корабля. На жаль, звісток про Дієго Санабрію (пасинка Доньї Менсії) немає. Ернандо Трехо освідчився Доньї Марії. Однак Менсія заперечує цей шлюб, оскільки мала інші плани щодо доньки - видати її заміж за капітана Салазара, а не за Трехо. Алонсо і Пелайо зустрічаються з аборигенами, які геть не раді їхній присутності. Салазар просить Алонсо нічого не казати про напад індіанців, аби уникнути паніки серед подорожніх. Нарешті, Марія досягає своєї мети, і Падре Керрільйо здійснює імпровізовану церемонію, щоб благословити її шлюб з Ернандо. Протистояння між Менсією та капітаном перетворилося на братерську співпрацю, а звідти - на пристрасне кохання, якого ніхто не може уникнути. Однак забобони Доньї Менсії заважають їй розвивати ці стосунки. Пелайо кохається з Доньєю Полою. Донья Менсія прагне якомога довше залишатися на острові, чекаючи на прибуття Дона Дієго. Донья Анна, Донья Гваделуппе та Донья Пола йдуть у джунглі, Алонсо, Пелайо та Бернарді їх супроводжують. Сутичка з індіанцями призводить до смерті Бернарді.

«Серце океану» (ісп. «El corazón del océano») — іспанський телевізійний міні-серіал, екранізація однойменного роману Ельвіри Менендес Гонсалес. ХVI століття. За наказом іспанської корони 80 шляхетних дівчат відправляються до Нового Світу – в Асунсьйон, щоб вийти заміж за конкістадорів і народити від них дітей. Таким чином влада хоче зупинити сегрегацію поселенців з аборигенами і відтворити там іспанський лад. Проте, ніхто не очікував, що подорож розтягнеться на 6 довгих років. Героям доведеться пережити багато: шторми, хвороби, набіги піратів і навіть полон. Все це стане на шляху іспанських дівчат, під час мандрів у нове, щасливе життя.

Країна: Іспанія
Жанр: пригодницький, драма
Режисер: Гільєрмо Фернандес Ґройсард
У ролях: Уґо Сільва, Інгрід Рубіо, Лала Агірре, Клара Лаго, Альваро Сервантес, Ферран Вілайосана, Хіба Абоук, Марія Кантуель, Віктор Клавіхо, Ане Габарейн, Віда Торрес, Ілля Розендаль, Хуан Давід Агудело, Маріан Запіко, Дідьє ван дер Хове, Даніель Хольгуїн, Дані Геррера, Рауль Гутьєррес

Серце океану

© 2006-2024 klio.dp.ua