Тривалість:

46:04

Переглядів:

954

VII. Зустрічі і розставання / De encuentros y desencuentros (2014)

Після похорону Бернарді капітан Салазар та декілька чоловіків рушають у джунглі аби помститися аборигенам та вбивають кількох з них. Донья Менсія намагається переконати Алонсо забути про кохання до Анни, оскільки вона зі шляхетного роду і призначена не для нього. Капітан Салазар переконує Донью Менсію вирушити до материка. Менсія каже Салазару, що немає до нього почуттів, але він їй не вірить. Дорогою до Сан-Франциско "Сан Мігель" натрапляє на рифи і частина людей тоне у морі. Алонсо знов рятує Пелайо. Донья Марія вагітна. Донья Анна вирішує зізнатися Салазару у коханні, але випадково виявляє, що він таємно кохає Менсію. Капітан Салазар вирушає по допомогу до португальського міста Сантос. Анна закохується у Алонсо. Аборигени пильно стежать за життям прибульців. Після важких пологів Марія народжує хлопчика. Човен капітана Салазара повертається.

«Серце океану» (ісп. «El corazón del océano») — іспанський телевізійний міні-серіал, екранізація однойменного роману Ельвіри Менендес Гонсалес. ХVI століття. За наказом іспанської корони 80 шляхетних дівчат відправляються до Нового Світу – в Асунсьйон, щоб вийти заміж за конкістадорів і народити від них дітей. Таким чином влада хоче зупинити сегрегацію поселенців з аборигенами і відтворити там іспанський лад. Проте, ніхто не очікував, що подорож розтягнеться на 6 довгих років. Героям доведеться пережити багато: шторми, хвороби, набіги піратів і навіть полон. Все це стане на шляху іспанських дівчат, під час мандрів у нове, щасливе життя.

Країна: Іспанія
Жанр: пригодницький, драма
Режисер: Гільєрмо Фернандес Ґройсард
У ролях: Уґо Сільва, Інгрід Рубіо, Лала Агірре, Клара Лаго, Альваро Сервантес, Ферран Вілайосана, Хіба Абоук, Марія Кантуель, Віктор Клавіхо, Ане Габарейн, Віда Торрес, Ілля Розендаль, Хуан Давід Агудело, Маріан Запіко, Дідьє ван дер Хове, Даніель Хольгуїн, Дані Геррера, Рауль Гутьєррес

Серце океану

© 2006-2024 klio.dp.ua