Тривалість:

44:24

Переглядів:

1010

III. У серці бурі / El corazón de la tormenta (2014)

Перші ночі на борту "Сан Мігеля" виявляються не такими, як чекали дівчата. Майже всі дівчата страждають від хитавиці. До того ж їх дратує безсоромна поведінка матросів корабля та відсутність елементарних побутових умов. Експедиція прибуває на острів Гран-Канарія, де на них чекає загін солдатів та решта подорожніх. Там Донья Менсія зустрічає свою подругу Ісабель з Кабрери та її дочку Ельвіру, які також приєднуються до пригоди. "Сан Мігель" потрапляє у шторм і відстає від інших двох кораблів "Овандо" і "Бесерра". Під час бурі Пелайо, який ховався в трюмі, ледь не потонув, але його врятував Алонсо. Після шторму необхідно усунути пошкодження. У них заклинило кермо і вони мусяти дрейфувати. Тварини потонули і вони не знають, чи вистачить їм води та їжі, щоб вижити, перш ніж вони дістануться узбережжя. Крім того, вони втратили слід двох інших кораблів. Пелайо карають батогом.

«Серце океану» (ісп. «El corazón del océano») — іспанський телевізійний міні-серіал, екранізація однойменного роману Ельвіри Менендес Гонсалес. ХVI століття. За наказом іспанської корони 80 шляхетних дівчат відправляються до Нового Світу – в Асунсьйон, щоб вийти заміж за конкістадорів і народити від них дітей. Таким чином влада хоче зупинити сегрегацію поселенців з аборигенами і відтворити там іспанський лад. Проте, ніхто не очікував, що подорож розтягнеться на 6 довгих років. Героям доведеться пережити багато: шторми, хвороби, набіги піратів і навіть полон. Все це стане на шляху іспанських дівчат, під час мандрів у нове, щасливе життя.

Країна: Іспанія
Жанр: пригодницький, драма
Режисер: Пабло Баррера
У ролях: Уґо Сільва, Інгрід Рубіо, Лала Агірре, Клара Лаго, Альваро Сервантес, Ферран Вілайосана, Хіба Абоук, Марія Кантуель, Віктор Клавіхо, Ане Габарейн, Віда Торрес, Ілля Розендаль, Хуан Давід Агудело, Маріан Запіко, Дідьє ван дер Хове, Даніель Хольгуїн, Дані Геррера, Рауль Гутьєррес

Серце океану

© 2006-2024 klio.dp.ua