Тривалість:

42:16

Переглядів:

988

I. Старий світ / El viejo Mundo (2014)

Алонсо має тікати з Галісії після вбивства одного з синів графа Раньї. Раньї прагне помсти за смерть свого нащадка. Тим часом молода Анна щасливо мріє про принца, читаючи книжки. Донья Менсія та її чоловік Аделантадо Хуан із Санабрії планують відвезти молодих дівчат зі шляхетних родин до Нового Світу, щоб одружити їх з поселенцями. Алонсо також має намір потрапити до цієї експедиції. Він приїздіть до Севільї, щоб вирушити до Нового Світу разом з Хуаном Санабрійським. Дорогою він зустрічає Пелайо, хлопчика-негідника, який, сам того не бажаючи, рятує Алонсові життя. Хуан, який має поганий стан здоров’я, його дружина Менсія, його дочки та покоївки також прямують до Севільї.

«Серце океану» (ісп. «El corazón del océano») — іспанський телевізійний міні-серіал, екранізація однойменного роману Ельвіри Менендес Гонсалес. ХVI століття. За наказом іспанської корони 80 шляхетних дівчат відправляються до Нового Світу – в Асунсьйон, щоб вийти заміж за конкістадорів і народити від них дітей. Таким чином влада хоче зупинити сегрегацію поселенців з аборигенами і відтворити там іспанський лад. Проте, ніхто не очікував, що подорож розтягнеться на 6 довгих років. Героям доведеться пережити багато: шторми, хвороби, набіги піратів і навіть полон. Все це стане на шляху іспанських дівчат, під час мандрів у нове, щасливе життя.

Країна: Іспанія
Жанр: пригодницький, драма
Режисер: Пабло Баррера
У ролях: Уґо Сільва, Інгрід Рубіо, Лала Агірре, Клара Лаго, Альваро Сервантес, Ферран Вілайосана, Хіба Абоук, Марія Кантуель, Віктор Клавіхо, Ане Габарейн, Віда Торрес, Ілля Розендаль, Хуан Давід Агудело, Маріан Запіко, Дідьє ван дер Хове, Даніель Хольгуїн, Дані Геррера, Рауль Гутьєррес

Серце океану

© 2006-2024 klio.dp.ua