Тривалість:

46:33

Переглядів:

1038

IX. Без свободи і надії / Sin libertad ni esperanza (2014)

Алонсо і Пелайо працюють на плантатора Браса. Вони обурені його поводженням із чорношкірими рабами. Дон Брас влаштовує іспанським дівчатам екскурсію до свого маєтку бо хоче одружитися із Доньєю Анною. Анна не погоджується, але він примушує її до шлюбу. Анна тікає від Браса. У той самий час Алонсо вбиває управляючого плантацією Браса. Алонсо з Анною тікають з плантації удвох. Пелайо знаходить смарагд, який Анна загубила під час втечі. Рятуючись від переслідувачів, Анна зазнає серйозного поранення. Алонсо і Пелайо повертають поранену Анну до в’язниці. Алонсо тікає крізь джунглі до Асунсьйону. Експедиція розколюється – частина прямує з капітаном Салазаром до Асунсьйону, частина залишається із Доньєю Менсією у полоні португальців. До Сантоса приїздить Руї Раньї.

«Серце океану» (ісп. «El corazón del océano») — іспанський телевізійний міні-серіал, екранізація однойменного роману Ельвіри Менендес Гонсалес. ХVI століття. За наказом іспанської корони 80 шляхетних дівчат відправляються до Нового Світу – в Асунсьйон, щоб вийти заміж за конкістадорів і народити від них дітей. Таким чином влада хоче зупинити сегрегацію поселенців з аборигенами і відтворити там іспанський лад. Проте, ніхто не очікував, що подорож розтягнеться на 6 довгих років. Героям доведеться пережити багато: шторми, хвороби, набіги піратів і навіть полон. Все це стане на шляху іспанських дівчат, під час мандрів у нове, щасливе життя.

Країна: Іспанія
Жанр: пригодницький, драма
Режисер: Пабло Баррера
У ролях: Уґо Сільва, Інгрід Рубіо, Лала Агірре, Клара Лаго, Альваро Сервантес, Ферран Вілайосана, Хіба Абоук, Марія Кантуель, Віктор Клавіхо, Ане Габарейн, Віда Торрес, Ілля Розендаль, Хуан Давід Агудело, Маріан Запіко, Дідьє ван дер Хове, Даніель Хольгуїн, Дані Геррера, Рауль Гутьєррес

Серце океану

© 2006-2024 klio.dp.ua