Тривалість:

49:02

Переглядів:

1029

X. Серце джунглів / El corazón de la selva (2014)

Донья Менсія отримує листа від іспанського короля, в якому йдеться, що її пасинок, Дон Дієго, зник. Губернатор Сантоса звільняє дівчат. Залишки експедиції прямують крізь джунглі до Асунсьйону. До них приєднується і Руї Раньї. У джунглях Пелайо знаходить своє кохання - індіанку Ірупе. Через хтивого Руї виникає конфлікт з індіанцями. Декількох з мандрівників (включно із Доньєю Санчо) вбивають. Дівчата нарешті дістається Асунсьйону. Донья Менсія дізнається про шлюб капітана Салазара із Доньєю Ізабель. Алонсо теж мешкає в Асунсьйоні. Донья Анна знаходить його, а підступний Руї влаштовує напад та гине від руки Анни. Подорож завершується.

«Серце океану» (ісп. «El corazón del océano») — іспанський телевізійний міні-серіал, екранізація однойменного роману Ельвіри Менендес Гонсалес. ХVI століття. За наказом іспанської корони 80 шляхетних дівчат відправляються до Нового Світу – в Асунсьйон, щоб вийти заміж за конкістадорів і народити від них дітей. Таким чином влада хоче зупинити сегрегацію поселенців з аборигенами і відтворити там іспанський лад. Проте, ніхто не очікував, що подорож розтягнеться на 6 довгих років. Героям доведеться пережити багато: шторми, хвороби, набіги піратів і навіть полон. Все це стане на шляху іспанських дівчат, під час мандрів у нове, щасливе життя.

Країна: Іспанія
Жанр: пригодницький, драма
Режисер: Пабло Баррера
У ролях: Уґо Сільва, Інгрід Рубіо, Лала Агірре, Клара Лаго, Альваро Сервантес, Ферран Вілайосана, Хіба Абоук, Марія Кантуель, Віктор Клавіхо, Ане Габарейн, Віда Торрес, Ілля Розендаль, Хуан Давід Агудело, Маріан Запіко, Дідьє ван дер Хове, Даніель Хольгуїн, Дані Геррера, Рауль Гутьєррес

Серце океану

© 2006-2024 klio.dp.ua