Тривалість:

46:24

Переглядів:

967

4. Близнючки / The Twins (2004)

Давні єгиптяни. 4 серія. Близнючки / Ancient Egyptians: "The Twins"
   
Найвеличніша цивілізація в історії людства – Давній Єгипет. Імперія, яка першою показала всьому світу, що немає нічого неможливого. Імперія, в якій висока культура перепліталася з витонченою жорстокістю.

Це чотири справжні історії реальних людей, які жили в Стародавньому Єгипті тисячі років тому. Це історія Стародавнього Єгипту з пурших вуст: їх розповіді, їх власні слова, що дійшли до нас в жменьці рідкісних документів, листів та інших приватних записів, які дозволяють зазирнути у цей стародавній світ. Хроніки легендарних битв та політичних заколотів, захоплююче історичне розслідування, історії пересічних людей та могутніх володарів...

Єгипет. 164 рік до Різдва Христового. Бик, якому поклоняються як богу, помер. Двоє дітей, дівчата-близнючки, врятувалися від бідності, ставши жрицями культу бика Апіса. Правдива історія священних близнючок розказана у листі, який вони написали фараонові понад 2000 років тому. Це трагедія, що розігралася у безжалісному світі. Розповідь про зраду, жадобу та вбивство.

Країна: Велика Британія
Жанр: історичний, документальний, драма
Режисер: Тоні Мітчел

Давні єгиптяни

© 2006-2024 klio.dp.ua