Тривалість:

48:18

Переглядів:

1145

1. Битва біля Мегіддо / The Battle of Megiddo (2003)

Давні єгиптяни. 1 серія. Битва біля Мегіддо / Ancient Egyptians: "The Battle of Megiddo"

Найвеличніша цивілізація в історії людства – Давній Єгипет. Імперія, яка першою показала всьому світу, що немає нічого неможливого. Імперія, в якій висока культура перепліталася з витонченою жорстокістю.

Це чотири справжні історії реальних людей, які жили в Стародавньому Єгипті тисячі років тому. Це історія Стародавнього Єгипту з пурших вуст: їх розповіді, їх власні слова, що дійшли до нас в жменьці рідкісних документів, листів та інших приватних записів, які дозволяють зазирнути у цей стародавній світ. Хроніки легендарних битв та політичних заколотів, захоплююче історичне розслідування, історії пересічних людей та могутніх володарів...

19 травня 1458 року до Різдва Христова. Головнокомандувач армії повстанців кидає виклик могутнім господарям Єгипту. Дві найсильніші армії, які коли-небудь бачив Давній Світ, готові до бою. Доля Єгипту в руках його молодого фараону, який ніколи раніше не бачив битви. Якщо повстанці переможуть, єгипетська цивілізація загине. Це розповідь про те, що відбувалося насправді. Хроніку цієї епічної боротьби було викарбувано на кам’яних стінах храму в Карнаку більше 3,5 тисяч років тому. Вона увічнила те, як пещеного принца повністю змінила війна і він перетворив своє царство на імперію. Він став найвеличнішим фараоном-воїном Єгипту – Тутмосом III.

Країна: Велика Британія
Жанр: історичний, документальний, драма
Режисер: Тоні Мітчел

Давні єгиптяни

© 2006-2024 klio.dp.ua