Тривалість:

47:15

Переглядів:

1021

2. Грабіжники гробниць / Tomb Robbers (2003)

Давні єгиптяни. 2 серія. Грабіжники гробниць / Ancient Egyptians: "Tomb Robbers"
 
Найвеличніша цивілізація в історії людства – Давній Єгипет. Імперія, яка першою показала всьому світу, що немає нічого неможливого. Імперія, в якій висока культура перепліталася з витонченою жорстокістю.

Це чотири справжні історії реальних людей, які жили в Стародавньому Єгипті тисячі років тому. Це історія Стародавнього Єгипту з пурших вуст: їх розповіді, їх власні слова, що дійшли до нас в жменьці рідкісних документів, листів та інших приватних записів, які дозволяють зазирнути у цей стародавній світ. Хроніки легендарних битв та політичних заколотів, захоплююче історичне розслідування, історії пересічних людей та могутніх володарів...

Жовтень 1111 року до нашої ери. Гробниці фараонів грабують. У святому місті Фіви вибухнув скандал. Заарештовано бідного чорнороба. Це правдива історія. Після трьох тисяч років записи про розслідування цього злочину досі існують. Та цей судовий процес не є звичайною кримінальною справою. Він постраждав у боротьбі за владу між двома суперниками-політиками. Це хлопець, що вчинив гріх. І він знає достатньо, щоб знищити наймогутніших людей Єгипту.

Країна: Велика Британія
Жанр: історичний, документальний, драма
Режисер: Тоні Мітчел

Давні єгиптяни

© 2006-2024 klio.dp.ua