Тривалість:

44:26

Переглядів:

1284

6. Слідами крижаної людини / The Iceman Cometh (2005)

Люди завжди хотіли знати все про далекі країни та розгадувати древні таємниці. Вивчаючи історію та легенди, невтомний дослідник Джош Бернштейн поставив собі за мету розгадати найбільші історичні загадки світу. Глядачі почують захоплюючі історії, дізнаються про сучасні погляди на історичні події і зможуть самі вирішити, де правда, а де вигадка.

У 1991 році двоє мандрівних німецьких туристів натрапили на одну з найвидатніших знахідок в історії археології: ідеально збережене тіло 5000-річного чоловіка. Це відкриття є настільки важливим не лише тому, що фізично тіло добре зберіглося. Важливим також є й період часу, з якого воно походить - кінець кам'яної доби та початок мідної.

Телеведучий та авантюрист Джош Бернштейн прямує до високих Альп на австрійсько-італійському кордоні, щоб відкрити найдивовижніші таємниці Крижаної людини через її одяг, зброю та тіло. Джош стикається зі смертельною хуртовиною, від якої його рятує лише гвинтокрил. Він лишається віч-на-віч із кам'яним віком та вбивцею з кам'яного віку. Дорогою він з'ясовує як Крижана людина змінює наші уявлення про життя наших предків на зорі цивілізації. Він також багато дізнається про вдачу Етці!

Країна: США
Жанр: документальний, історичний

Режисер: Вільям Гарднер
Ведучий: Джош Бернштейн

У пошуках правди

© 2006-2024 klio.dp.ua