Тривалість:

45:01

Переглядів:

1394

3. Розкриття загибелі Помпеї / Pompeii Secrets Revealed (2005)

Люди завжди хотіли знати все про далекі країни та розгадувати древні таємниці. Вивчаючи історію та легенди, невтомний дослідник Джош Бернштейн поставив собі за мету розгадати найбільші історичні загадки світу. Глядачі почують захоплюючі історії, дізнаються про сучасні погляди на історичні події і зможуть самі вирішити, де правда, а де вигадка.

У 79 році нашої ери вулкан Везувій вибухнув під час одного з найбільш смертельних вивержень в історії, поховавши місто Помпеї та інші римські міста вздовж Неаполітанської бухти під шарами попелу та пемзи. Помпеї були знову відкриті у 18 столітті, але лише нещодавно археологи та вулканологи зрозуміли, як саме розгорталося виверження, і чому воно заскочило зненацька майже всіх людей Помпеї.

Заінтригований цими питаннями, телеведучий Джош Бернштейн відвідує Неаполітанську затоку і дізнається, що вся територія побудована на древній вулканічній скелі, частина якої досі випаровується. Він піднімається на найактивніший вулкан у світі - Стромболі, що на острові поблизу Сицилії, де «феєрверки» з гори - це нічна розвага. Повертаючись у Помпеї, він шукає підказки, які могли б попередити римлян щодо зростаючої загрози виверження. Він буквально грає з вогнем, коли досліджує історію просто в серці Везувія.

Країна: США
Жанр: документальний, історичний

Режисер: Вільям Гарднер
Ведучий: Джош Бернштейн

У пошуках правди

© 2006-2024 klio.dp.ua