Тривалість:

01:48:50

Переглядів:

3215

Мабуть, боги з'їхали з глузду / The Gods Must Be Crazy (1980)

Дія фільму відбувається в Ботсвані 1980-го року. В ньому викладено історію племені бушменів, яке проживає у пустелі Калахарі у своєму ізольованому від всього світу середовищі та одного разу стикається із впливом цивілізації. Все починається з того, що головний герой фільму бушмен Хі знайшов у пустелі небачений предмет - пляшку з під кока-коли. Пляшка, якою хотіли володіти всі, внесла смуту в спокійне первісне життя племені і Хі вирішив віднести небезпечний «дар богів» від гріха подалі за край світу.

Бушмен вирушає в далеку подорож, в якій стикається з сучасною цивілізацією. Йому трапляються по дорозі хороші і погані люди. Вчений-біолог Ендрю Стейн і його друг африканець Мпуді рятують Хі від загибелі, коли той потрапив у в'язницю. Паралельним сюжетом показана спроба державного перевороту в країні, де при владі стоять військові, з якими борються повстанці.

Пройшовши через усі труднощі та негаразди, Хі добирається до мети, викидає пляшку за край світу і повертається назад до свого племені та сім'ї.

Країна: ПАР, Ботсвана
Жанр: комедія, пригодницький
Режисер: Джеймі Юйс
У ролях: Н!ксау, Маріус Вейєрс, Сандра Прінслу, Лоув Вервей, Мішель Тис, Джеймі Юйс, Кен Ґампу, Падді О'Бирне

Мабуть, боги з'їхали з глузду

© 2006-2024 klio.dp.ua