Тривалість:

03:04:52

Переглядів:

2552

Девдас / Devdas (2002)

Син поміщика Нараяна Мукхеріджі - Девдас - виріс в світі, де багатство цінувалося більше за людське життя. Його другом дитинства була красива дівчинка Паро, і вони весело жили у мальовничому селі Тадж Сонапур. Здавалося, весь світ існує тільки для двох дітей, але насіння пристрасті вже були посіяні. Мрії Паро були розбиті, коли Девдас поїхав на навчання до Лондона.

Одного разу Девдас повернувся до села вже дорослим чоловіком, вихованим на традиціях Заходу. Паро все ще любить і чекає його, але різниця між ними вже очевидна для усіх. Проте, Девдас, навіть розуміючи цю різницю, не зміг встояти перед тією, хто з його товариша по дитячих іграх перетворилася на дорослу жінку.

Сім'я поміщика, порівнявши статуси двох сімей, обирає не на користь Паро. Змучена свідомістю безвиході, Паро довірила свою долю єдиній людині, яку вона коли-небудь любила... Але Девдас не зміг зрозуміти, що біль в очах Паро - це і його біль. Він надто пізно зрозумів, що його жахлива слабкість вб'є їхнє кохання. Девдас пішов своєю дорогою, яка веде до мук і... до вишуканої танцівниці Чандрамукті, яка знайшла у Девдасі те, за чим вона сумувала довгі роки.

Дивна доля Девдаса: його любили дві прекрасні жінки, з однією з яких він не хотів пов'язати долю, а його бажана не могла розділити свою долю з ним. Вічна сага про Радгу, Крішну і Міру - відлуння якої знайшло відображення в життях Паро, Девдаса і Чандрамукті.

Фільм є екранізацією однойменного роману бенгальського письменника Сарата Чандри Чаттерджі.

Країна: Індія
Жанр: драма, мелодрама, музичний
Режисер: Санджай Ліла Бхансалі
У ролях: Шахрух Хан, Айшварія Рай, Мадхурі Дікшит, Джекi Шрофф, Кіррон Хер, Сміта Джакар, Ананья Харе, Віджайендра Гхатге, Тіку Талсанія

Фільми за участю Шахрух Хана

© 2006-2024 klio.dp.ua