Мультфільми

Кумедні симфонії

Тривалість:

07:33

Переглядів:

410

Строкатий дудар / The Pied Piper (1933)

Строкатий дудар (англ. The Pied Piper) - тридцять дев'ятий анімаційний фільм із серії «Кумедні симфонії» виробництва студії Walt Disney Productions, прем'єра якого відбулася 1933 року.

Мультфільм знятий за мотивами середньовічної німецької легенди про Гамельнського щуролова. Легенда про щуролова у найвідомішому варіанті така: одного разу місто Гамельн піддалося щурячій навалі. Ніякі хитрощі не допомагали позбутися гризунів, які нахабніли з кожним днем ​​аж до того, що стали самі нападати на кішок і собак, а також кусати немовлят у колисках. Зневірений міський голова оголосив про нагороду будь-кому, хто допоможе позбавити місто від щурів. Тоді ж у Гамельні з'явився «строкатий дудар». Невідомо, ким він був насправді і звідки з'явився. Зобов'язавши мера виплатити йому як винагороду мішок із золотом, він вийняв з кишені чарівну флейту, під звуки якої всі міські пацюки збіглися до нього, він же вивів зачарованих тварин геть з міста і доправив їх до щурячого раю.

Мер та мешканці міста, проте ж, устигли пошкодувати про похапцем дану обіцянку, і коли флейтист повернувся по винагороду, відмовили йому навідріз. Музикант знову заграв на флейті, але цього разу до нього збіглися всі міські діти, в той час як зачаровані дорослі не могли цьому завадити. Так само, як раніше щурів, флейтист вивів їх з міста і повів за собою в гірську ущелину, де знаходився дитячий рай.

Країна: США
Жанр: анімація, музичний, комедія

Режисер: Вілфред Джексон

Кумедні симфонії

© 2006-2021 klio.dp.ua