Мультфільми

Кумедні симфонії

Тривалість:

06:44

Переглядів:

202

Гидке каченя / The Ugly Duckling (1931)

Гидке каченя (англ. The Ugly Duckling) - двадцять п'ятий анімаційний фільм із серії «Кумедні симфонії» виробництва студії Walt Disney Productions, прем'єра відбулася 1931 року.

Незважаючи на те, що цей короткометражний мультфільм заснований на казці Ганса Крістіана Андерсена 1843 року "Гидке каченя" (дан. Den grimme Ælling), єдиною спільною рисою із першоджерелом є те, що одне пташеня народилося в родині іншого та його унікальні здібності дозволили йому стати чимось особливим.

У цій версії курка спить, коли з яєць вилуплюються пташенята. Шість курчаток її цілком задовольняють, однак, останнє виявляється каченятком, якого випадково сплутали господарі і підклали квочці. Курка з курчатами нехтує каченям, яке намагається віднайти прихильність мами та сестер. Але в нього нічого не виходить. Тоді воно намагається знайти прихильність собаки, корови і, навіть, жаби, але теж безрезультатно. Незабаром корова сповіщає всіх, що треба ховатися, бо насувається смерч... Усе господарство опиняється у небезпеці, дорослі тварини розгублені і безпорадні і лише гидке каченя рятує зведених сестер-курчат від загибелі...

Країна: США
Жанр: анімація, музичний, комедія

Режисер: Вілфред Джексон

Кумедні симфонії

© 2006-2020 klio.dp.ua