Тривалість:

01:13:27

Переглядів:

479

Частина 2. Рим

Золотий глобус / Golden Globe
2 серія. Рим

Столиця грізної імперії старовини, центр католицького світу і сучасний мегаполіс - ось три іпостасі Вічного міста, які відкриються нам під час цієї подорожі. Ми побачимо Колізей, площу Народу, собор Св. Петра і населений богемою район Трастевере. Оглянемо розписи Сикстинської капели - шедевр Мікеланджело.

Прогулянка по Риму - своєрідна подорож в часі: від античної імперії, увічненої в пам'яті нащадків тріумфальними арками Римського форуму і десятками інших витворів архітектури, через епоху Середньовіччя до сучасності з її бурхливим життям. В дорозі будуть і зупинки: Кампо деї Фйорі, П'яцца Навона, Іспанська площа з її знаменитими сходами. Ми насолодимося видами ринку Порта Портезе, терм Каракалли, вдамося до роздумів в базиліці Санта-Марія-Маджоре і соборі Св. Іоана. Ну і, нарешті, відпочинемо від спеки в затінку живописних водограїв.

Віртуальні подорожі до найдивовижніших куточків планети у серії чудових путівників "Золотий глобус". За допомогою серіалу ви побуваєте у всіх частинах світу, познайомитеся з історією, культурою і звичаями інших народів, своїми очима побачите дива природи, що захоплюють дух, і чудові пам'ятники старовини.

Країна: Німеччина

Золотий глобус

© 2006-2020 klio.dp.ua