Медійний архів. Дніпро. Україна

3 Inches of Blood

 04:48

3 Inches of Blood - Battles and Brotherhood

Музичне відео на титульну пісню з четвертого студійного альбому "Here Waits Thy Doom" канадського рок-гурту "3 Inches of Blood", що вийшов у 2009 році.
Дивитися
 02:55

3 Inches of Blood - Call of the Hammer

Музичне відео на пісню "Call of the Hammer" з четвертого студійного альбому "Here Waits Thy Doom" канадського рок-гурту "3 Inches of Blood", що вийшов 200...
Дивитися
 03:54

3 Inches of Blood - Silent Killer

Музичне відео на пісню "Silent Killer" з четвертого студійного альбому "Here Waits Thy Doom" канадського рок-гурту "3 Inches of Blood", що вийшов 2009 року. Відео ...
Дивитися
 04:32

3 Inches of Blood - Deadly Sinners

Музичне відео на пісню "Deadly Sinners" з другого студійного альбому "Advance and Vanquish" канадського рок-гурту "3 Inches of Blood", що вийшов 2004 року.

Дивитися
 04:19

3 Inches of Blood - The Goatriders Horde

Музичне відео на пісню "The Goatriders Horde" з третього студійного альбому "Fire Up the Blades" канадського рок-гурту "3 Inches of Blood", що вийшов 2007 року.

3 Inches of Blood (3 дюйми крові) - рок-гурт з Канади. Їхня музика об'єднує нову хвилю британського важкого металу, спід-мета...
Дивитися
 03:43

3 Inches of Blood - Trial of Champions

Музичне відео на пісню "Trial of Champions" з третього студійного альбому "Fire Up the Blades" канадського рок-гурту "3 Inches of Blood", що вийшов 2007 року.

3 Inches of Blood (3 дюйми крові) - рок-гурт з Канади. Їхня музика об'єднує нову хвилю британського важкого металу, спід-металу...
Дивитися
 04:46

3 Inches of Blood - Metal Woman

Музичне відео на титульну пісню з п'ятого (останнього) студійного альбому "Long Live Heavy Metal" канадського рок-гурту "3 Inches of Blood", що вийшов 2012 року.

3 Inches of Blood (3 дюйми крові) - рок-гурт з Канади. Їхня музика об'єднує нову хвилю британського важкого металу, спід-мет...
Дивитися
 03:48

3 Inches of Blood - Leather Lord

Музичне відео на пісню "Leather Lord" з п'ятого (останнього) студійного альбому "Long Live Heavy Metal" канадського рок-гурту "3 Inches of Blood", що вийшов 2012 року.

3 Inches of Blood (3 дюйми крові) - рок-гурт з Канади. Їхня музика об'єднує нову хвилю британського важкого металу, сп...
Дивитися
 02:14

3 Inches of Blood - Destroy the Orcs

Музичне відео на другу пісню "Destroy the Orcs" з першого студійного альбому "Battlecry Under a Wintersun" канадського рок-гурту "3 Inches of Blood", що вийшов 2002 року.

3 Inches of Blood (3 дюйми крові) - рок-гурт з Канади. Їхня музика об'єднує нову хвилю британського важкого металу,...
Дивитися
 04:01

3 Inches of Blood - Dark Messenger

Музичне відео на п'яту пісню "Dark Messenger" з п'ятого студійного альбому "Long Live Heavy Metal" канадського рок-гурту "3 Inches of Blood", що вийшов 2012 року. Відео знято на живому виступі гурту у телевійзійному шоу "The Rush TV Show" 2013 року на телеканалі Shaw TV.

3 Inches of Bl...
Дивитися
 05:30

3 Inches of Blood - Look Out (Ronnie James Dio tribute)

Музичне відео на пісню "Look Out" з п'ятого студійного альбому "Long Live Heavy Metal" канадського рок-гурту "3 Inches of Blood", що вийшов 2012 року. Пісня є кавер-версією однойменної пісні Ронні Джеймса Діо, який пішов з життя 16 травня 2010 року. Відео містить лірику пісні.

3 Inches...
Дивитися
 04:21

3 Inches of Blood - Silent Killer

Музичне відео на пісню "Silent Killer" з четвертого студійного альбому "Here Waits Thy Doom" канадського рок-гурту "3 Inches of Blood", що вийшов 2009 року.
<...
Дивитися